'Be!Stresly Akademia Pozytywnej Psychologii Stresu przedstawia:

Bezpłatny Ekspercki Webinar

W trakcie bezpłatnego webinaru dowiesz się:

[WAŻNE] Jaki jest NAJWIĘKSZY MIT na temat stresu, który uniemożliwia skuteczne radzenie sobie z nim? (zdziwisz się, gdy odkryjesz, co jest główną przyczyną stresu i problemów z nim związanych),

Dlaczego różne osoby inaczej reagują na sytuacje stresowe - dowiesz się, w jaki sposób Twoje indywidualne cechy osobowości wpływają na to jak radzisz sobie ze stresem?

[SCHEMAT] Jaki jest psychologiczny mechanizm powstawania stresu? (gdy do zrozumiesz, łatwiej będzie Ci pozbyć się ciągłego, wyczerpującego emocjonalnie napięcia).

Na czym konkretnie polega Metoda  Stres 4S - wykorzystaj ją w praktyce, a pomoże Ci oswoić Twój stres i sprawić, aby wspierał Cię w Twoim życiu zamiast ciągle przeszkadzał!

Motywacyjny Model Stres 4S

czyli jak w 4 krokach uruchamiać motywację i skuteczne działanie w stresie?

Prowadząca:

dr Elżbieta Kluska-Łabuz

Doktor psychologii, interwent kryzysowy i coach kryzysowy, trener. 


Pasjonatka psychologii, współtwórca marki Be!Stresly Pozytywna Psychologia Stresu. Ekspert z tematyki stresu i kryzysu. Wykładowca na Uniwersytecie SWPS w Wydziale Zamiejscowym w Sopocie. 


Na przestrzeni ostatnich dwóch lat ponad 5.000 osób wzięło udział w jej szkoleniach internetowych i stacjonarnych.


Autorka Metody STRES 4S™ w której w sposób kompleksowy pokazuje jak zmienić swoje podejście do stresu a tym samym zacząć sobie z nim radzić i wykorzystywać go jako wsparcie w trudnych sytuacjach.

Zdobądź specjalistyczną wiedzę bazującą na najnowszych wynikach badań naukowych i naucz się skutecznie radzić sobie ze stresem!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - NewInsight - 2019